Sâmbătă 2017, circulația autovehiculelor rutiere va fi temporar deviată

Informăm cetățenii municipiului Tecuci că sâmbătă, 12 august 2017, circulația autovehiculelor rutiere va fi temporar deviată, în intervalul orar 11 – 12, datorită desfășurării evenimentelor din cadrul programului dedicat Centenarului luptelor de la Mărăști, Mărășești, Oituz.

Statuia Cercetasului din Tecuci

Atașăm programul evenimentelor cu mențiunea că Marșul Recunoștinței se va desfășura pe traseul :

Muzeul de Istorie „Teodor Cincu” – Str. Gheorghe Petrașcu – Intersecție Cina – Str. Vasile Alecsandri – Statuia Cercetașului – Str. Galați – Parcul Central „Alexandru Ioan Cuza”

Ne cerem scuze  dacă vor apărea disfuncționalități în circulația pe drumurile publice din oraș.

Vă mulțumim pentru înțelegere!

Comentariile nu sunt permise.