Audienţe

Programul de audiențe a primarului Municipiului Tecuci .Primarul Municipiului Tecuci, Cătălin Constantin Hurdubae, a programat timpul necesar pentru problemele tecucenilor, venind în întâmpinarea acestora cu organizarea de audiențe.

Programul de audiențe a primarului Municipiului Tecuci

Prin dispoziția  Primarului municipiului Tecuci cu nr. 1172/14.09.2017 se stabilește programul  de audiențe pentru Primarul, Viceprimarul și Secretarul municipiului Tecuci după cum urmează:

Primar  Cătălin Constantin Hurdubae

• în fiecare zi de joi, începând cu ora 10:00, asistat de d-ra. Petcu Simona   și de dl. Manolache Vasile – Serviciul Juridic

Viceprimar  Dănuț  Pintilie

• în fiecare zi de miercuri, începând  cu ora 10:00, asistat de dl. Mircea Iulian – Administrator public

Secretar  Valerica Fotache

• în fiecare zi de marți, începând cu ora 10:00, asistat de d-na Afilipoe Luminița – Șef birou  Agricol

Serviciul Comunicare Registratură

Comentariile nu sunt permise.